Piereģistrēties
Pierakstīties
Toggle Navigation
Menu
Sākums
Informācija
Noteikumi
Komandas
Visas komandas
U19 Eliitliiga - 16.12
Rahvaliiga B - 16.12
U17 Eliitliiga - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
Tüdrukud U13 - 18.12
Tüdrukud U15 - 18.12
IV liiga - 18.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
Maakoolid - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
U16 vanuseklass - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U15 vanuseklass - 22.12
Fänniturniir - 22.12
U14 vanuseklass - 23.12
U13 vanuseklass - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
U12 vanuseklass - 28.12
Esiliiga - 28.12
Naiste Esi- ja II liiga - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Spordiajakirjanikud
Premium liiga - 29-30.12
Kalendārs/Rezultāti
Visas Spēles/Rezultāti
U19 Eliitliiga - 16.12
Rahvaliiga B - 16.12
U17 Eliitliiga - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
Tüdrukud U13 - 18.12
Tüdrukud U15 - 18.12
IV liiga - 18.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
Maakoolid - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
U16 vanuseklass - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U15 vanuseklass - 22.12
Fänniturniir - 22.12
U14 vanuseklass - 23.12
U13 vanuseklass - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
U12 vanuseklass - 28.12
Esiliiga - 28.12
Naiste Esi- ja II liiga - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Spordiajakirjanikud
Premium liiga - 29-30.12
Reģistrācija
Piereģistrēties
Pierakstīties
Full
III liiga 2. turniir - 20.12
Valga FC Warrior
Rummu Dünamo
FCI Tallinn II
FC Hiiumaa
Viljandi JK Tulevik III
EMÜ SK
Tallinna JK Augur
FC Vastseliina
Kohila Püsivus
Tallinna KSK FC Štrommi
Anija JK
Saku Sporting
Haapsalu JK
FC Sillamäe
Tallinna FC Hell Hunt
JK Kernu Kadakas
Izvēlieties klasi
U19 Eliitliiga - 16.12
Rahvaliiga B - 16.12
U17 Eliitliiga - 17.12
Rahvaliiga A - 17.12
Tüdrukud U13 - 18.12
Tüdrukud U15 - 18.12
IV liiga - 18.12
U17 ja U17 Eliitliiga 2. turniir - 19.12
III liiga 3. turniir - 19.12
Maakoolid - 20.12
III liiga 2. turniir - 20.12
U16 vanuseklass - 21.12
III liiga 1. turniir - 21.12
U15 vanuseklass - 22.12
Fänniturniir - 22.12
U14 vanuseklass - 23.12
U13 vanuseklass - 26.12
II liiga 1. turniir - 26.12
Tüdrukud U17 - 27.12
Esiliiga B - 27.12
U12 vanuseklass - 28.12
Esiliiga - 28.12
Naiste Esi- ja II liiga - 29.12
Naiste Meistriliiga - 30.12
EJL vs Spordiajakirjanikud
Premium liiga - 29-30.12