Sign Up
Login
Toggle Navigation
Menu
Home
Info
Teams
All Teams
Daugavpils Cup (DOB 2009)
Daugavpils Cup (DOB 2010)
Daugavpils Cup (DOB 2011)
Daugavpils Cup (DOB 2012)
Daugavpils Cup (DOB 2013)
Daugavpils Cup (DOB 2014)
Daugavpils Cup (DOB 2015)
Daugavpils Cup (DOB 2016)
Daugavpils Cup (DOB 2017)
Fixtures/Results
All Matches/Results
Daugavpils Cup (DOB 2009)
Daugavpils Cup (DOB 2010)
Daugavpils Cup (DOB 2011)
Daugavpils Cup (DOB 2012)
Daugavpils Cup (DOB 2013)
Daugavpils Cup (DOB 2014)
Daugavpils Cup (DOB 2015)
Daugavpils Cup (DOB 2016)
Daugavpils Cup (DOB 2017)
Registration
Sign Up
Login
Results:
12/05/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
RFS Academy
Rēzekne BJSS
5
2
Finished
12/05/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Kauno Zalgiris
FA Utenis
0
1
Finished
12/05/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
FK Auda
RFS Academy 2017
2
1
Finished
12/05/2024 15:10
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BJFK Jēkabpils
BFA Vilnius
10
0
Finished
12/05/2024 15:10
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzekne FA
FK Ludza
3
3
Finished
12/05/2024 15:10
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2017
Daugavpils Futbola skola
1
5
Finished
12/05/2024 14:50
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne BJSS
BJFK Jēkabpils
2
6
Finished
12/05/2024 14:50
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FA Utenis
Rēzekne FA
4
0
Finished
12/05/2024 14:50
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
RFS Academy 2017
Daugavpils Futbola skola 2017
7
1
Finished
12/05/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Vilnius
RFS Academy
1
2
Finished
12/05/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK Ludza
Kauno Zalgiris
0
7
Finished
12/05/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola
FK Auda
0
0
Finished
12/05/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BJFK Jēkabpils
FK Auda
6
0
Finished
12/05/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Kauno Zalgiris
Rēzekne FA
0
0
Finished
12/05/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
RFS Academy
Daugavpils Futbola skola 2017
15
0
Finished
12/05/2024 13:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola
BFA Vilnius
0
1
Finished
12/05/2024 13:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK Ludza
FA Utenis
0
4
Finished
12/05/2024 13:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
RFS Academy 2017
Rēzekne BJSS
1
8
Finished
12/05/2024 13:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BJFK Jēkabpils
Kauno Zalgiris
5
0
Finished
12/05/2024 13:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK Auda
RFS Academy
0
8
Finished
12/05/2024 13:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
Rēzekne FA
Daugavpils Futbola skola 2017
4
1
Finished
12/05/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola
FK Ludza
2
5
Finished
12/05/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
BFA Vilnius
RFS Academy 2017
3
0
Finished
12/05/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
FA Utenis
Rēzekne BJSS
2
3
Finished
12/05/2024 12:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BJFK Jēkabpils
RFS Academy
2
2
Finished
12/05/2024 12:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Kauno Zalgiris
Daugavpils Futbola skola 2017
6
2
Finished
12/05/2024 12:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
FK Auda
Rēzekne FA
1
1
Finished
12/05/2024 12:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola
RFS Academy 2017
3
6
Finished
12/05/2024 12:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK Ludza
Rēzekne BJSS
0
9
Finished
12/05/2024 12:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
BFA Vilnius
FA Utenis
1
0
Finished
12/05/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2017
BJFK Jēkabpils
0
16
Finished
12/05/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
RFS Academy
Rēzekne FA
6
0
Finished
12/05/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
FK Auda
Kauno Zalgiris
0
2
Finished
12/05/2024 11:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne BJSS
Daugavpils Futbola skola
7
2
Finished
12/05/2024 11:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
RFS Academy 2017
FA Utenis
0
5
Finished
12/05/2024 11:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
BFA Vilnius
FK Ludza
5
2
Finished
12/05/2024 11:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BJFK Jēkabpils
Rēzekne FA
4
1
Finished
12/05/2024 11:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2017
FK Auda
0
5
Finished
12/05/2024 11:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
RFS Academy
Kauno Zalgiris
7
0
Finished
12/05/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola
FA Utenis
0
3
Finished
12/05/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzekne BJSS
BFA Vilnius
4
0
Finished
12/05/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (3) (Aveņu iela 40)
RFS Academy 2017
FK Ludza
2
4
Finished
11/05/2024 17:45
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS 2016
FK Garliava
5
4
Finished
11/05/2024 17:45
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FA Utenis
DFS 2016
6
5
Finished
11/05/2024 17:45
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
RFS Academy/Pļavnieki
4
6
Finished
11/05/2024 17:45
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
Rēzekne
FK Auda
3
2
Finished
11/05/2024 17:20
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
DFS 2017
FA Panevezys-PRSSG
0
17
Finished
11/05/2024 17:20
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Garliava B
BJFK Jēkabpils
3
4
Finished
11/05/2024 17:20
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
RFS Academy/Teika
BFA Visaginas 2016
1
5
Finished
11/05/2024 17:20
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
Pakruojo SC
Rēzekne 2016
2
0
Finished
11/05/2024 16:55
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Rēzekne
4
5
Finished
11/05/2024 16:55
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Auda
RFS Academy/Pļavnieki
6
4
Finished
11/05/2024 16:55
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2017
Daugavpils Futbola skola 2016
0
8
Finished
11/05/2024 16:55
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
Augšdaugavas NSS
1
6
Finished
11/05/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Pakruojo SC
RFS Academy/Teika
6
2
Finished
11/05/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas 2016
Rēzekne 2016
4
5
Finished
11/05/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS 2016
FA Utenis
2
5
Finished
11/05/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
DFS 2016
FK Garliava
5
4
Finished
11/05/2024 16:05
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
Daugavpils Futbola skola 2017
7
1
Finished
11/05/2024 16:05
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS
Daugavpils Futbola skola 2016
4
0
Finished
11/05/2024 16:05
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2017
FK Garliava B
0
17
Finished
11/05/2024 16:05
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
FA Panevezys-PRSSG
BJFK Jēkabpils
1
5
Finished
11/05/2024 15:45
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
DFS 2017
21
0
Finished
11/05/2024 15:45
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2017
RFS Academy/Teika
0
15
Finished
11/05/2024 15:45
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2016
FA Panevezys-PRSSG
5
1
Finished
11/05/2024 15:45
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
Rēzekne 2016
FK Garliava
1
5
Finished
11/05/2024 15:20
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
Augšdaugavas NSS 2016
1
7
Finished
11/05/2024 15:20
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Garliava B
Rēzekne
0
11
Finished
11/05/2024 15:20
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS
BFA Visaginas 2016
6
7
Finished
11/05/2024 15:20
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
Daugavpils Futbola skola 2016
1
1
Finished
11/05/2024 14:55
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Pakruojo SC
DFS 2017
9
2
Finished
11/05/2024 14:55
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FA Utenis
RFS Academy/Teika
4
2
Finished
11/05/2024 14:55
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Auda
FA Panevezys-PRSSG
7
1
Finished
11/05/2024 14:55
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
RFS Academy/Pļavnieki
FK Garliava
5
4
Finished
11/05/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS 2016
Daugavpils Futbola skola
3
7
Finished
11/05/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Rēzekne
Daugavpils Futbola skola 2017
22
0
Finished
11/05/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas 2016
DFS 2016
3
3
Finished
11/05/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2016
Rēzekne 2016
0
2
Finished
11/05/2024 14:05
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Pakruojo SC
BFA Visaginas
10
0
Finished
11/05/2024 14:05
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FA Utenis
FK Garliava B
8
3
Finished
11/05/2024 14:05
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Auda
Augšdaugavas NSS
4
2
Finished
11/05/2024 14:05
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
RFS Academy/Pļavnieki
BJFK Jēkabpils
1
1
Finished
11/05/2024 13:40
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
DFS 2017
Augšdaugavas NSS 2016
1
6
Finished
11/05/2024 13:40
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
RFS Academy/Teika
Rēzekne
1
5
Finished
11/05/2024 13:40
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FA Panevezys-PRSSG
BFA Visaginas 2016
4
6
Finished
11/05/2024 13:40
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
FK Garliava
Daugavpils Futbola skola 2016
4
1
Finished
11/05/2024 13:15
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Pakruojo SC
8
3
Finished
11/05/2024 13:15
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2017
FA Utenis
1
7
Finished
11/05/2024 13:15
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2016
FK Auda
1
3
Finished
11/05/2024 13:15
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
Rēzekne 2016
RFS Academy/Pļavnieki
2
4
Finished
11/05/2024 12:50
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
DFS 2017
BFA Visaginas
4
3
Finished
11/05/2024 12:50
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
RFS Academy/Teika
FK Garliava B
2
1
Finished
11/05/2024 12:50
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FA Panevezys-PRSSG
Augšdaugavas NSS
4
2
Finished
11/05/2024 12:50
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2016
RFS Academy/Pļavnieki
1
4
Finished
11/05/2024 12:25
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS 2016
Pakruojo SC
3
2
Finished
11/05/2024 12:25
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Rēzekne
FA Utenis
3
0
Finished
11/05/2024 12:25
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas 2016
FK Auda
2
4
Finished
11/05/2024 12:25
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
FK Garliava
BJFK Jēkabpils
3
0
Finished
11/05/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
BFA Visaginas
20
0
Finished
11/05/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2017
FK Garliava B
0
22
Finished
11/05/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2016
Augšdaugavas NSS
7
0
Finished
11/05/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-4" (Stadiona iela 1)
Rēzekne 2016
BJFK Jēkabpils
1
1
Finished
05/05/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
Rēzekne 2014
0
1
Finished
05/05/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Rēzeknes FA
FK "Banga" Gargždai
1
3
Finished
05/05/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Be1 White
6
3
Finished
05/05/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Be1
Rēzeknes BJSS
3
0
Finished
05/05/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Krāslava
JFK Daugava
3
0
Finished
05/05/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
Balvu Sporta skola
1
4
Finished
05/05/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Be1 White
Rēzekne 2014
2
2
Finished
05/05/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Rēzeknes FA
7
1
Finished
05/05/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
FK "Banga" Gargždai
3
2
Finished
05/05/2024 10:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015
Daugavpils Futbola skola 2014
1
1
Finished
05/05/2024 10:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK Geležinis vilkas Vilnius
Daugavpils Futbola skola 2015 White
4
3
Finished
05/05/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Balvu Sporta skola
FK Krāslava
0
5
Finished
05/05/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
Be1
1
3
Finished
05/05/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Rēzeknes BJSS
JFK Daugava
0
2
Finished
05/05/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DUSSH-11 Chernomorets
DFS 2014
3
2
Finished
05/05/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS
Augšdaugavas NSS
2
3
Finished
05/05/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK "Banga" Gargždai
Be1 White
1
3
Finished
05/05/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Jonava
4
0
Finished
05/05/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Rēzeknes FA
Rēzekne 2014
1
5
Finished
05/05/2024 09:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014
FK Geležinis vilkas Vilnius
3
2
Finished
05/05/2024 09:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015 White
Daugavpils Futbola skola 2015
2
3
Finished
05/05/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Be1
FK Krāslava
1
3
Finished
05/05/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
JFK Daugava
BFA Visaginas
0
1
Finished
05/05/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Balvu Sporta skola
Rēzeknes BJSS
5
2
Finished
05/05/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DFS 2014
Augšdaugavas NSS
2
0
Finished
05/05/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DUSSH-11 Chernomorets
DFS
0
8
Finished
04/05/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Rēzekne 2014
3
2
Finished
04/05/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
Be1 White
0
1
Finished
04/05/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Krāslava
Augšdaugavas NSS
3
2
Finished
04/05/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Be1
Balvu Sporta skola
2
3
Finished
04/05/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
FK "Banga" Gargždai
0
4
Finished
04/05/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Rēzeknes FA
Daugavpils Futbola skola 2015
3
2
Finished
04/05/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DUSSH-11 Chernomorets
BFA Visaginas
0
3
Finished
04/05/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2014
JFK Daugava
0
2
Finished
04/05/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2015 White
Rēzekne 2014
0
7
Finished
04/05/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Geležinis vilkas Vilnius
Be1 White
1
3
Finished
04/05/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes BJSS
Augšdaugavas NSS
3
2
Finished
04/05/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS
Balvu Sporta skola
3
4
Finished
04/05/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK "Banga" Gargždai
Daugavpils Futbola skola
1
2
Finished
04/05/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2015
FK Jonava
1
1
Finished
04/05/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
FK Krāslava
2
3
Finished
04/05/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
JFK Daugava
Be1
0
4
Finished
04/05/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2015 White
Daugavpils Futbola skola 2014
1
4
Finished
04/05/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Geležinis vilkas Vilnius
Rēzeknes FA
2
1
Finished
04/05/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes BJSS
DUSSH-11 Chernomorets
7
1
Finished
04/05/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS
DFS 2014
3
1
Finished
04/05/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Rēzekne 2014
FK "Banga" Gargždai
5
1
Finished
04/05/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Be1 White
Daugavpils Futbola skola 2015
4
2
Finished
04/05/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
BFA Visaginas
0
2
Finished
04/05/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Balvu Sporta skola
JFK Daugava
1
4
Finished
04/05/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Daugavpils Futbola skola 2015 White
4
0
Finished
04/05/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
FK Geležinis vilkas Vilnius
4
1
Finished
04/05/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Krāslava
Rēzeknes BJSS
3
1
Finished
04/05/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Be1
DFS
1
1
Finished
04/05/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Rēzekne 2014
Daugavpils Futbola skola 2014
12
1
Finished
04/05/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Be1 White
Rēzeknes FA
9
0
Finished
04/05/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
DUSSH-11 Chernomorets
6
1
Finished
04/05/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Balvu Sporta skola
DFS 2014
6
0
Finished
04/05/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK "Banga" Gargždai
Daugavpils Futbola skola 2015 White
2
0
Finished
04/05/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2015
FK Geležinis vilkas Vilnius
4
3
Finished
04/05/2024 11:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
Rēzeknes BJSS
1
0
Finished
04/05/2024 11:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
JFK Daugava
DFS
3
1
Finished
04/05/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Daugavpils Futbola skola 2014
5
3
Finished
04/05/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
Rēzeknes FA
0
0
Finished
04/05/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Krāslava
DUSSH-11 Chernomorets
7
0
Finished
04/05/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Be1
DFS 2014
9
0
Finished
03/05/2024 20:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015 White
JFK Daugava
5
0
Finished
03/05/2024 20:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes BJSS
FK Geležinis vilkas Vilnius
2
0
Finished
03/05/2024 19:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2014
BFA Visaginas
0
4
Finished
03/05/2024 19:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DFS
Be1 White
0
3
Finished
03/05/2024 19:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015
FK "Banga" Gargždai
3
6
Finished
03/05/2024 19:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne 2014
Augšdaugavas NSS
7
0
Finished
03/05/2024 18:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
FK "Banga" Gargždai
0
7
Finished
03/05/2024 18:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015 White
FK Geležinis vilkas Vilnius
2
3
Finished
03/05/2024 18:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014
Be1
3
4
Finished
03/05/2024 18:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
DFS
4
1
Finished
03/05/2024 17:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Krāslava
FK Jonava
2
3
Finished
03/05/2024 17:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes BJSS
JFK Daugava
0
2
Finished
03/05/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola
Balvu Sporta skola
7
0
Finished
03/05/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzekne 2014
Be1 White
2
1
Finished
03/05/2024 16:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes FA
Be1
6
0
Finished
03/05/2024 16:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK "Banga" Gargždai
DFS 2014
9
0
Finished
03/05/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014
DUSSH-11 Chernomorets
10
0
Finished
03/05/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
Daugavpils Futbola skola 2015
2
5
Finished
03/05/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Balvu Sporta skola
FK Krāslava
1
5
Finished
03/05/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
Be1 White
2
7
Finished
03/05/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Jonava
Daugavpils Futbola skola
1
4
Finished
03/05/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes FA
DUSSH-11 Chernomorets
20
0
Finished
03/05/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DUSSH-11 Chernomorets
Be1
0
13
Finished
03/05/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK Geležinis vilkas Vilnius
JFK Daugava
2
1
Finished
03/05/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014
Rēzeknes FA
3
2
Finished
03/05/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015 White
Rēzeknes BJSS
2
1
Finished
03/05/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Jonava
Balvu Sporta skola
2
0
Finished
03/05/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS
Rēzekne 2014
0
6
Finished
03/05/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola
FK Krāslava
5
0
Finished
03/05/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015
DFS 2014
4
0
Finished
28/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
Rēzeknes FA
2
1
Finished
28/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Chernomorets Odessa 2014
Augšdaugavas NSS 2013
0
13
Finished
28/04/2024 11:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes BJSS
FK "Banga" Gargždai
0
0
Finished
28/04/2024 11:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2013
FK Ekranas
1
4
Finished
28/04/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
Vilnius Football Academy Black
1
0
Finished
28/04/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
DFS
4
0
Finished
28/04/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
AFA Olaine
4
0
Finished
28/04/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2013
RFS
1
2
Finished
28/04/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola White
Daugavpils Futbola skola 2014
4
3
Finished
28/04/2024 10:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes BJSS
Rēzeknes FA
4
3
Finished
28/04/2024 10:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2013
Augšdaugavas NSS 2013
3
0
Finished
28/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
FK Geležinis vilkas Vilnius
3
1
Finished
28/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Chernomorets Odessa
Vilnius Football Academy White
2
1
Finished
28/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
BJFK Jēkabpils
1
3
Finished
28/04/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
BFA Visaginas
6
1
Finished
28/04/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
Chernomorets Odessa 2014
11
0
Finished
28/04/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
RFS
Daugavpils Futbola skola White
2
2
Finished
28/04/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
Daugavpils Futbola skola
0
6
Finished
28/04/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2013
AFA Olaine
0
0
Finished
28/04/2024 09:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Vilnius Football Academy Black
FK "Banga" Gargždai
0
4
Finished
28/04/2024 09:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS
FK Ekranas
2
8
Finished
28/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Vilnius Football Academy White
SK Super Nova
5
0
Finished
28/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
FK Dinamo Rīga
3
1
Finished
28/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Chernomorets Odessa
FK Geležinis vilkas Vilnius
3
2
Finished
28/04/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
Rēzeknes BJSS
3
0
Finished
28/04/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
DFS 2013
2
2
Finished
28/04/2024 08:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola White
AFA Olaine
1
1
Finished
28/04/2024 08:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
Daugavpils Futbola skola 2013
1
2
Finished
28/04/2024 08:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
RFS
5
0
Finished
28/04/2024 08:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
FK "Banga" Gargždai
2
4
Finished
28/04/2024 08:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Chernomorets Odessa 2014
FK Ekranas
0
13
Finished
28/04/2024 08:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
FK Geležinis vilkas Vilnius
4
2
Finished
28/04/2024 08:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
Chernomorets Odessa
1
3
Finished
28/04/2024 08:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
Vilnius Football Academy White
0
0
Finished
28/04/2024 08:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes FA
Vilnius Football Academy Black
2
2
Finished
28/04/2024 08:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS 2013
DFS
1
4
Finished
27/04/2024 17:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Chernomorets Odessa
FK Dinamo Rīga
1
1
Finished
27/04/2024 17:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
FK Geležinis vilkas Vilnius
3
3
Finished
27/04/2024 17:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Vilnius Football Academy Black
Rēzeknes BJSS
5
0
Finished
27/04/2024 17:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
DFS 2013
18
0
Finished
27/04/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2013
Daugavpils Futbola skola White
3
0
Finished
27/04/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
AFA Olaine
0
7
Finished
27/04/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
BFA Visaginas
2
3
Finished
27/04/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK "Banga" Gargždai
DFS
3
2
Finished
27/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
Daugavpils Futbola skola
0
6
Finished
27/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Vilnius Football Academy White
RFS
1
3
Finished
27/04/2024 16:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS 2013
FK Ekranas
1
5
Finished
27/04/2024 16:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes FA
Chernomorets Odessa 2014
14
0
Finished
27/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Daugavpils Futbola skola White
4
2
Finished
27/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
RFS
AFA Olaine
1
1
Finished
27/04/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
Rēzeknes BJSS
1
3
Finished
27/04/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS
DFS 2013
1
1
Finished
27/04/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2013
FK Dinamo Rīga
0
0
Finished
27/04/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
FK Geležinis vilkas Vilnius
1
3
Finished
27/04/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Ekranas
Vilnius Football Academy Black
0
6
Finished
27/04/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Chernomorets Odessa 2014
Augšdaugavas NSS
0
16
Finished
27/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
Chernomorets Odessa
1
5
Finished
27/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Vilnius Football Academy White
Daugavpils Futbola skola 2014
2
4
Finished
27/04/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS 2013
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
0
4
Finished
27/04/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes FA
FK "Banga" Gargždai
2
2
Finished
27/04/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Daugavpils Futbola skola 2013
2
2
Finished
27/04/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
RFS
BJFK Jēkabpils
2
0
Finished
27/04/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Ekranas
BFA Visaginas
3
5
Finished
27/04/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Chernomorets Odessa 2014
DFS
0
13
Finished
27/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Chernomorets Odessa
Daugavpils Futbola skola White
0
4
Finished
27/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
AFA Olaine
0
2
Finished
27/04/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
Rēzeknes BJSS
0
1
Finished
27/04/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK "Banga" Gargždai
DFS 2013
13
1
Finished
27/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
SK Super Nova
5
0
Finished
27/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Geležinis vilkas Vilnius
Vilnius Football Academy White
1
3
Finished
27/04/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS 2013
Vilnius Football Academy Black
0
6
Finished
27/04/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes FA
Augšdaugavas NSS
1
3
Finished
27/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Chernomorets Odessa
Daugavpils Futbola skola 2013
1
1
Finished
27/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
BJFK Jēkabpils
4
1
Finished
27/04/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Ekranas
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
2
3
Finished
27/04/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Chernomorets Odessa 2014
FK "Banga" Gargždai
0
18
Finished
27/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
Daugavpils Futbola skola
1
3
Finished
27/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Geležinis vilkas Vilnius
RFS
0
2
Finished
27/04/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Vilnius Football Academy Black
BFA Visaginas
4
2
Finished
27/04/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
DFS
9
0
Finished
27/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
Daugavpils Futbola skola White
0
2
Finished
27/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Vilnius Football Academy White
AFA Olaine
0
3
Finished
27/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzeknes BJSS
Augšdaugavas NSS 2013
1
0
Finished
27/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2013
Rēzeknes FA
0
13
Finished
27/04/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Rēzeknes BJSS
FK Ekranas
3
1
Finished
27/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Ekranas
SK Super Nova
1
3
Finished
27/04/2024 08:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2013
FK Ekranas
9
1
Finished
26/04/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2013
SK Super Nova
7
0
Finished
26/04/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Vilnius Football Academy White
BJFK Jēkabpils
1
3
Finished
26/04/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS
FK "Banga" Gargždai
2
1
Finished
26/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS 2013
BFA Visaginas
2
1
Finished
26/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Vilnius Football Academy Black
FK Dinamo Rīga
0
3
Finished
26/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK "Banga" Gargždai
RFS
1
2
Finished
26/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
DUSSH-11 Chernomorets
6
0
Finished
26/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
Daugavpils Futbola skola White
0
5
Finished
26/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2013
AFA Olaine
0
8
Finished
26/04/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Rēzeknes BJSS
SK Super Nova
0
6
Finished
26/04/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Rēzeknes FA
BJFK Jēkabpils
3
3
Finished
26/04/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS
RFS
2
4
Finished
26/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
DFS
Vilnius Football Academy White
1
10
Finished
26/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
AFA Olaine
DUSSH-11 Chernomorets 2014
21
0
Finished
26/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
FK "Banga" Gargždai
2
3
Finished
26/04/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
DUSSH-11 Chernomorets
Augšdaugavas NSS 2013
5
0
Finished
26/04/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola White
Vilnius Football Academy Black
4
0
Finished
26/04/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Geležinis vilkas Vilnius
DFS 2013
11
0
Finished
26/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
Daugavpils Futbola skola
1
18
Finished
26/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
5
0
Finished
26/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Rēzeknes FA
Vilnius Football Academy White
1
7
Finished
26/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
DFS
BJFK Jēkabpils
1
11
Finished
26/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
DUSSH-11 Chernomorets 2014
FK Geležinis vilkas Vilnius
0
14
Finished
26/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
RFS
2
4
Finished
26/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2013
Rēzeknes BJSS
9
0
Finished
26/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
DFS
Rēzeknes FA
1
5
Finished
26/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2013
DUSSH-11 Chernomorets 2014
5
4
Finished
26/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
DUSSH-11 Chernomorets
0
8
Finished
26/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
Daugavpils Futbola skola White
0
0
Finished
26/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Geležinis vilkas Vilnius
AFA Olaine
0
6
Finished
26/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Augšdaugavas NSS 2013
16
0
Finished
26/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014 Blue
Vilnius Football Academy Black
1
5
Finished
26/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2014
Augšdaugavas NSS
5
2
Finished
21/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS
BJFK Jēkabpils
2(3)
2(2)
Finished
21/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Torus
Daugavpils Futbola skola
3
2
Finished
21/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Torus
FA Benfica-Ateitis
2
0
Finished
21/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
FA Ventspils
7
1
Finished
21/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
RFS Academy
BFA Vilnius
0
5
Finished
21/04/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Auda
FK Dinamo Rīga/Bolderāja
4
3
Finished
21/04/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015
DFS 2016
1
2
Finished
21/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Saue JK
Mārupes NSS
0
3
Finished
21/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Jonava
8
4
Finished
21/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
DFS
2
5
Finished
21/04/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne
Daugavpils Futbola skola 2016
2
0
Finished
21/04/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
DFS 2015
5
0
Finished
21/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FM Lentvaris
FA Benfica-Ateitis
3
0
Finished
21/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Ekranas
FA Ventspils
3
0
Finished
21/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FA Tauras
BFA Vilnius
2
4
Finished
21/04/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Mārupes NSS 2015
FK Dinamo Rīga/Bolderāja
2
4
Finished
21/04/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzekne 2015
DFS 2016
0
4
Finished
21/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS
FK Torus
0
2
Finished
21/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
BJFK Jēkabpils
0
1
Finished
21/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS
RFS Academy
12
1
Finished
21/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2016
FK Auda
1
5
Finished
21/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2015
Daugavpils Futbola skola 2015
5
0
Finished
21/04/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FM Lentvaris
Saue JK
0
1
Finished
21/04/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Ekranas
Daugavpils Futbola skola
2
5
Finished
21/04/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FA Tauras
FK Dinamo Rīga
4
2
Finished
21/04/2024 11:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Mārupes NSS 2015
Rēzekne
3
1
Finished
21/04/2024 11:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Rēzekne 2015
BFA Visaginas
1
4
Finished
21/04/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FA Benfica-Ateitis
Mārupes NSS
1
5
Finished
21/04/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FA Ventspils
FK Jonava
2
5
Finished
21/04/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
BFA Vilnius
DFS
4
2
Finished
21/04/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Dinamo Rīga/Bolderāja
Daugavpils Futbola skola 2016
3
0
Finished
21/04/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2016
DFS 2015
3
3
Finished
21/04/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Torus
FM Lentvaris
3
2
Finished
21/04/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
FK Ekranas
3
1
Finished
21/04/2024 10:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
RFS Academy
FA Tauras
0
3
Finished
21/04/2024 10:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Auda
Mārupes NSS 2015
3
4
Finished
21/04/2024 10:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015
Rēzekne 2015
7
2
Finished
21/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FA Benfica-Ateitis
Saue JK
2
0
Finished
21/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FA Ventspils
Daugavpils Futbola skola
1
11
Finished
21/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
BFA Vilnius
FK Dinamo Rīga
7
2
Finished
21/04/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Dinamo Rīga/Bolderāja
Rēzekne
3
4
Finished
21/04/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2016
BFA Visaginas
1
4
Finished
21/04/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS
FM Lentvaris
4
0
Finished
21/04/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
FK Ekranas
1
0
Finished
21/04/2024 09:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS
FA Tauras
1
5
Finished
21/04/2024 09:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2016
Mārupes NSS 2015
2
3
Finished
21/04/2024 09:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2015
Rēzekne 2015
3
4
Finished
21/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Torus
Saue JK
4
0
Finished
21/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
Daugavpils Futbola skola
2
7
Finished
21/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
RFS Academy
FK Dinamo Rīga
2
3
Finished
21/04/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Auda
Rēzekne
1
5
Finished
21/04/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2015
BFA Visaginas
2
8
Finished
20/04/2024 16:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2016
FA Ventspils
3
4
Finished
20/04/2024 16:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2016
RFS Academy
0
2
Finished
20/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2015
FK Torus
0
7
Finished
20/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Auda
9
1
Finished
20/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2015
BFA Vilnius
1
3
Finished
20/04/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
Mārupes NSS 2015
FA Benfica-Ateitis
0
3
Finished
20/04/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FM Lentvaris
Rēzekne 2015
8
1
Finished
20/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
DFS
FK Dinamo Rīga/Bolderāja
5
2
Finished
20/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Saue JK
BFA Visaginas
6
1
Finished
20/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Rēzekne
FK Jonava
2
4
Finished
20/04/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK Dinamo Rīga
FA Ventspils
1
6
Finished
20/04/2024 15:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Ekranas
RFS Academy
3
2
Finished
20/04/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
FK Torus
2
3
Finished
20/04/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FA Tauras
FK Auda
2
0
Finished
20/04/2024 15:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS
BFA Vilnius
8
0
Finished
20/04/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FA Benfica-Ateitis
DFS 2016
4
2
Finished
20/04/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne 2015
Daugavpils Futbola skola 2016
2
4
Finished
20/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga/Bolderāja
Daugavpils Futbola skola 2015
3
0
Finished
20/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
Daugavpils Futbola skola
1
13
Finished
20/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
DFS 2015
8
1
Finished
20/04/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FK Dinamo Rīga
Mārupes NSS 2015
1
1
Finished
20/04/2024 14:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Ekranas
FM Lentvaris
2
1
Finished
20/04/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
DFS
3
1
Finished
20/04/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FA Tauras
Saue JK
1
1
Finished
20/04/2024 14:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS
Rēzekne
7
0
Finished
20/04/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FA Ventspils
FA Benfica-Ateitis
3
4
Finished
20/04/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
RFS Academy
Rēzekne 2015
5
2
Finished
20/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Torus
FK Dinamo Rīga/Bolderāja
3
1
Finished
20/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Auda
BFA Visaginas
2
2
Finished
20/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
BFA Vilnius
FK Jonava
1
2
Finished
20/04/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2016
FK Dinamo Rīga
4
6
Finished
20/04/2024 13:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2016
FK Ekranas
0
9
Finished
20/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2015
BJFK Jēkabpils
0
5
Finished
20/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FA Tauras
4
2
Finished
20/04/2024 13:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2015
Mārupes NSS
0
15
Finished
20/04/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FA Ventspils
Mārupes NSS 2015
3
1
Finished
20/04/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
RFS Academy
FM Lentvaris
0
9
Finished
20/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Torus
DFS
4
2
Finished
20/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Auda
Saue JK
0
4
Finished
20/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
BFA Vilnius
Rēzekne
7
1
Finished
20/04/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
FA Benfica-Ateitis
FK Dinamo Rīga
1
2
Finished
20/04/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne 2015
FK Ekranas
0
8
Finished
20/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga/Bolderāja
BJFK Jēkabpils
1
6
Finished
20/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
FA Tauras
2
5
Finished
20/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
FK Jonava
Mārupes NSS
0
2
Finished
20/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (2) (Aveņu iela 40)
DFS 2016
Mārupes NSS 2015
0
5
Finished
20/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2016
FM Lentvaris
0
6
Finished
20/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2015
DFS
0
11
Finished
20/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Saue JK
7
1
Finished
20/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-3" (Stadiona iela 1)
DFS 2015
Rēzekne
2
3
Finished
14/04/2024 13:10
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Gelezinis Vilkas
Daugavpils Futbola skola
4
0
Finished
14/04/2024 13:10
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Rēzekne
Preiļu BJSS/FK Līvāni
2
1
Finished
14/04/2024 13:10
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
Kėdainių FK Nevėžis
0
2
Finished
14/04/2024 12:20
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2013
FK Dinamo Rīga
0
2
Finished
14/04/2024 12:20
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
FK Dinamo Rīga/Bolderaja
2
1
Finished
14/04/2024 12:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Madonas BJSS
FK Cēsis
0
0
Finished
14/04/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
Gelezinis Vilkas
0
2
Finished
14/04/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
Rēzekne
3
1
Finished
14/04/2024 11:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2012
Augšdaugavas NSS
0
1
Finished
14/04/2024 10:40
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Sporta skola Rīga
Daugavpils Futbola skola 2013
6
0
Finished
14/04/2024 10:40
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga/Bolderaja
JFC Corona Borealis
2
0
Finished
14/04/2024 10:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DFS 2013
Madonas BJSS
1
4
Finished
14/04/2024 09:50
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
SK Super Nova
0
2
Finished
14/04/2024 09:50
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Preiļu BJSS/FK Līvāni
BJFK Jēkabpils
1
3
Finished
14/04/2024 09:50
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Kėdainių FK Nevėžis
Daugavpils Futbola skola 2012
0
1
Finished
14/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
Sporta skola Rīga
0
1
Finished
14/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
JFC Corona Borealis
BFA Visaginas
1
6
Finished
14/04/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Cēsis
DFS 2013
0
2
Finished
13/04/2024 16:40
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Preiļu BJSS/FK Līvāni
FK Cēsis
1
0
Finished
13/04/2024 16:40
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
Sporta skola Rīga
4
0
Finished
13/04/2024 16:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
Rēzekne
0
7
Finished
13/04/2024 15:50
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
JFC Corona Borealis
Kėdainių FK Nevėžis
0
0
Finished
13/04/2024 15:50
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BJFK Jēkabpils
DFS 2013
2
0
Finished
13/04/2024 15:50
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Gelezinis Vilkas
Madonas BJSS
7
0
Finished
13/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Dinamo Rīga
4
0
Finished
13/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2012
BFA Visaginas
4
4
Finished
13/04/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2013
FK Dinamo Rīga/Bolderaja
4
1
Finished
13/04/2024 14:10
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Kėdainių FK Nevėžis
FK Cēsis
1
1
Finished
13/04/2024 14:10
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DFS 2013
Sporta skola Rīga
1
1
Finished
13/04/2024 14:10
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Madonas BJSS
Rēzekne
0
0
Finished
13/04/2024 13:20
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
Preiļu BJSS/FK Līvāni
2
2
Finished
13/04/2024 13:20
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
SK Super Nova
0
11
Finished
13/04/2024 13:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Dinamo Rīga/Bolderaja
Augšdaugavas NSS
2
2
Finished
13/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
JFC Corona Borealis
9
0
Finished
13/04/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2012
BJFK Jēkabpils
0
2
Finished
13/04/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2013
Gelezinis Vilkas
0
2
Finished
13/04/2024 11:40
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
Kėdainių FK Nevėžis
0
0
Finished
13/04/2024 11:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Visaginas
DFS 2013
4
2
Finished
13/04/2024 11:40
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga/Bolderaja
Madonas BJSS
3
0
Finished
13/04/2024 10:50
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
JFC Corona Borealis
FK Cēsis
9
1
Finished
13/04/2024 10:50
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
Sporta skola Rīga
3
0
Finished
13/04/2024 10:50
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Gelezinis Vilkas
Rēzekne
2
1
Finished
13/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Preiļu BJSS/FK Līvāni
4
1
Finished
13/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2012
SK Super Nova
1
3
Finished
13/04/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2013
Augšdaugavas NSS
4
0
Finished
12/04/2024 18:10
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Dinamo Rīga
JFC Corona Borealis
0
0
Finished
12/04/2024 18:10
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
DFS 2013
5
0
Finished
12/04/2024 18:10
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Dinamo Rīga/Bolderaja
Gelezinis Vilkas
1
2
Finished
12/04/2024 17:20
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Preiļu BJSS/FK Līvāni
Kėdainių FK Nevėžis
1
0
Finished
12/04/2024 17:20
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
BFA Visaginas
BJFK Jēkabpils
1
12
Finished
12/04/2024 17:20
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
Madonas BJSS
4
1
Finished
12/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Cēsis
Daugavpils Futbola skola
0
9
Finished
12/04/2024 16:30
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Sporta skola Rīga
Daugavpils Futbola skola 2012
1
0
Finished
12/04/2024 16:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne
Daugavpils Futbola skola 2013
2
1
Finished
12/04/2024 15:40
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Preiļu BJSS/FK Līvāni
JFC Corona Borealis
3
2
Finished
12/04/2024 15:40
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
BJFK Jēkabpils
3
2
Finished
12/04/2024 15:40
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
Gelezinis Vilkas
0
4
Finished
12/04/2024 14:50
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Cēsis
FK Dinamo Rīga
0
1
Finished
12/04/2024 14:50
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Sporta skola Rīga
BFA Visaginas
5
1
Finished
12/04/2024 14:50
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne
FK Dinamo Rīga/Bolderaja
2
0
Finished
12/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Kėdainių FK Nevėžis
4
0
Finished
12/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-2" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2012
DFS 2013
0
0
Finished
12/04/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2013
Madonas BJSS
5
0
Finished
07/04/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Gelezinis Vilkas
BJFK Jēkabpils
2
5
Finished
07/04/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Cēsis
1(4)
1(3)
Finished
07/04/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Rabona Vilnius
JFK Daugava
4
1
Finished
07/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2012
Mārupes NSS
1(5)
1(4)
Finished
07/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Augšdaugavas NSS
DFS
0
6
Finished
06/04/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BJFK Jēkabpils
JFK Daugava
3
1
Finished
06/04/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS
FK Cēsis
1(3)
1(4)
Finished
06/04/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Gelezinis Vilkas
FK Rabona Vilnius
3
2
Finished
06/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Daugavpils Futbola skola 2012
2
0
Finished
06/04/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Gelezinis Vilkas
4
0
Finished
06/04/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
JFK Daugava
FK Cēsis
0
5
Finished
06/04/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2012
Mārupes NSS
2
6
Finished
06/04/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
FK Rabona Vilnius
6
0
Finished
06/04/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Gelezinis Vilkas
JFK Daugava
0
0
Finished
06/04/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
FK Cēsis
0
13
Finished
06/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Rabona Vilnius
Daugavpils Futbola skola 2012
0
0
Finished
06/04/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DFS
Mārupes NSS
0
2
Finished
05/04/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
JFK Daugava
5
0
Finished
05/04/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Gelezinis Vilkas
Augšdaugavas NSS
5
1
Finished
05/04/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
Mārupes NSS
4
8
Finished
05/04/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Rabona Vilnius
DFS
1
0
Finished
05/04/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Cēsis
Daugavpils Futbola skola
0
1
Finished
05/04/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
JFK Daugava
Augšdaugavas NSS
2
0
Finished
05/04/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Mārupes NSS
FK Rabona Vilnius
8
1
Finished
05/04/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
DFS
BJFK Jēkabpils
0
0
Finished
05/04/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Augšdaugavas NSS
9
0
Finished
05/04/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Cēsis
Gelezinis Vilkas
5
0
Finished
05/04/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BJFK Jēkabpils
Daugavpils Futbola skola 2012
1
2
Finished
04/04/2024 18:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2012
DFS
3
0
Finished
24/03/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Mārupes NSS/Babīte
FC Pokrova Lviv
7
1
Finished
24/03/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
SK Super Nova
0
3
Finished
24/03/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2011
Daugavpils
0
1
Finished
24/03/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
Mārupes NSS
0(3)
0(5)
Finished
24/03/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK CĒSIS
BJFK Jēkabpils
8
0
Finished
24/03/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FS Jelgava
Gelezinis Vilkas
1
2
Finished
24/03/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Madonas BJSS
DFS
3
2
Finished
24/03/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BFA Vilnius
Rēzekne
1(2)
1(3)
Finished
23/03/2024 20:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FC Pokrova Lviv
Daugavpils
1
0
Finished
23/03/2024 20:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
Mārupes NSS
1
0
Finished
23/03/2024 19:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Mārupes NSS/Babīte
Daugavpils Futbola skola 2011
5
1
Finished
23/03/2024 19:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
Daugavpils Futbola skola
1(3)
1(5)
Finished
23/03/2024 18:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DFS
BJFK Jēkabpils
1
4
Finished
23/03/2024 18:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
Mārupes NSS
1
9
Finished
23/03/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Madonas BJSS
FK CĒSIS
1
8
Finished
23/03/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
BFA Vilnius
Rēzekne
0
1
Finished
23/03/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils
BJFK Jēkabpils
2
0
Finished
23/03/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS
Gelezinis Vilkas
1(3)
1(2)
Finished
23/03/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DFS
FC Pokrova Lviv
2
3
Finished
23/03/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
Rēzekne
3
0
Finished
23/03/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2011
FK CĒSIS
1(4)
1(2)
Finished
23/03/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FS Jelgava
Daugavpils Futbola skola
1
4
Finished
23/03/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Mārupes NSS/Babīte
Madonas BJSS
7
1
Finished
23/03/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
BFA Vilnius
1(4)
1(2)
Finished
23/03/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv
Daugavpils
1
2
Finished
23/03/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne
Mārupes NSS
1
6
Finished
23/03/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
DFS
BJFK Jēkabpils
2
1
Finished
23/03/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
SK Super Nova
Gelezinis Vilkas
1
0
Finished
23/03/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2011
FS Jelgava
0
2
Finished
23/03/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Madonas BJSS
BFA Vilnius
0
9
Finished
23/03/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS/Babīte
FK CĒSIS
7
0
Finished
22/03/2024 19:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK CĒSIS
FC Pokrova Lviv White
0
9
Finished
22/03/2024 19:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola 2011
Madonas BJSS
3
0
Finished
22/03/2024 18:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Mārupes NSS/Babīte
3
1
Finished
22/03/2024 18:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
BFA Vilnius
FS Jelgava
0
2
Finished
22/03/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Mārupes NSS
FC Pokrova Lviv
3
0
Finished
22/03/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils
Rēzekne
1
4
Finished
22/03/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Gelezinis Vilkas
DFS
12
0
Finished
22/03/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
SK Super Nova
BJFK Jēkabpils
12
0
Finished
22/03/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola 2011
BFA Vilnius
1
2
Finished
22/03/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Madonas BJSS
FS Jelgava
0
10
Finished
22/03/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola
FK CĒSIS
5
4
Finished
22/03/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
Mārupes NSS/Babīte
2
1
Finished
22/03/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv
Rēzekne
0
1
Finished
22/03/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Mārupes NSS
Daugavpils
4
0
Finished
22/03/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
DFS
SK Super Nova
0
9
Finished
22/03/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Gelezinis Vilkas
BJFK Jēkabpils
6
0
Finished
22/03/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
Daugavpils Futbola skola
3
0
Finished
10/03/2024 12:30
Stadions "Celtnieks"
Daugavpils Futbola skola White
FC Hegelmann
0(3)
0(4)
Finished
10/03/2024 12:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FA Panevezys-PRSSG
FK Rabona Vilnius
0
2
Finished
10/03/2024 12:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv
FK Ataka
0(4)
0(3)
Finished
10/03/2024 11:30
Stadions "Celtnieks"
Augšdaugavas NSS
FC Flora Valged
0
2
Finished
10/03/2024 11:30
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
ESFA Elektrėnai
Rēzekne
1
0
Finished
10/03/2024 11:30
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FC Pokrova Lviv White
0(5)
0(4)
Finished
10/03/2024 10:00
Stadions "Celtnieks"
FC Hegelmann
FC Flora Valged
1
0
Finished
10/03/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne
FK Rabona Vilnius
0
2
Finished
10/03/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Ataka
FC Pokrova Lviv White
0(4)
0(2)
Finished
10/03/2024 09:00
Stadions "Celtnieks"
Augšdaugavas NSS
Daugavpils Futbola skola White
0
1
Finished
10/03/2024 09:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FA Panevezys-PRSSG
ESFA Elektrėnai
3
0
Finished
10/03/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FC Pokrova Lviv
0(2)
0(3)
Finished
09/03/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FA Panevezys-PRSSG
Augšdaugavas NSS
8
0
Finished
09/03/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
FC Flora Valged
10
0
Finished
09/03/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Rēzekne
FC Pokrova Lviv
0
1
Finished
09/03/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola White
FK Ataka
0
3
Finished
09/03/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FC Hegelmann
ESFA Elektrėnai
0
1
Finished
09/03/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Augšdaugavas NSS
FC Flora Valged
0
0
Finished
09/03/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Rabona Vilnius
FA Panevezys-PRSSG
0
0
Finished
09/03/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
ESFA Elektrėnai
FC Pokrova Lviv
1
2
Finished
09/03/2024 11:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola White
FC Hegelmann
1
2
Finished
09/03/2024 11:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Ataka
Rēzekne
2
0
Finished
09/03/2024 10:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FA Panevezys-PRSSG
FC Flora Valged
10
0
Finished
09/03/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FK Rabona Vilnius
FC Pokrova Lviv White
0
2
Finished
08/03/2024 19:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Hegelmann
FC Pokrova Lviv
0
4
Finished
08/03/2024 19:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Ataka
ESFA Elektrėnai
3
1
Finished
08/03/2024 18:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Rabona Vilnius
3
0
Finished
08/03/2024 18:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola White
Rēzekne
0
2
Finished
08/03/2024 17:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
Augšdaugavas NSS
12
0
Finished
08/03/2024 17:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Ataka
FC Hegelmann
2
0
Finished
08/03/2024 16:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv
Daugavpils Futbola skola White
5
0
Finished
08/03/2024 16:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne
ESFA Elektrėnai
1
0
Finished
08/03/2024 15:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Flora Valged
Daugavpils Futbola skola
0
12
Finished
08/03/2024 15:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FK Rabona Vilnius
Augšdaugavas NSS
3
1
Finished
08/03/2024 14:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv White
FA Panevezys-PRSSG
2
0
Finished
08/03/2024 14:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Rēzekne
FC Hegelmann
1
1
Finished
08/03/2024 13:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
Daugavpils Futbola skola White
ESFA Elektrėnai
0
0
Finished
08/03/2024 13:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
FC Pokrova Lviv
FK Ataka
0
1
Finished
08/03/2024 12:00
Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vsk. stadions (1) (Aveņu iela 40)
FC Flora Valged
FK Rabona Vilnius
0
6
Finished
08/03/2024 12:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FA Panevezys-PRSSG
2
2
Finished
08/03/2024 10:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
Augšdaugavas NSS
8
0
Finished
08/03/2024 09:00
Stadions "Esplanāde-1" (Stadiona iela 1)
Daugavpils Futbola skola
FC Pokrova Lviv White
1
0
Finished
10/12/2023 16:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
DFS
5
2
Finished
10/12/2023 16:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Augšdaugavas NSS
Baltijos futbolo akademija
0
5
Finished
10/12/2023 16:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
Augšdaugavas NSS
7
0
Finished
10/12/2023 16:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Ekranas
Elektrenu ESFA
1
3
Finished
10/12/2023 15:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Dembava
Elektrenu ESFA
0
3
Finished
10/12/2023 15:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Daugavpils Futbola skola 2015
FC Pasvalys
2
0
Finished
10/12/2023 15:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Ekranas
DFS
2
2
Finished
10/12/2023 15:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FM Lentvaris
Augšdaugavas NSS
6
0
Finished
10/12/2023 15:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Dembava
Akmenes SC
1
2
Finished
10/12/2023 15:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Elektrenu ESFA
Baltijos futbolo akademija
1
0
Finished
10/12/2023 14:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
DFS 2015
FK Ekranas
3
0
Finished
10/12/2023 14:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FC Pasvalys
FM Lentvaris
0
1
Finished
10/12/2023 14:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Akmenes SC
DFS
1
3
Finished
10/12/2023 14:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Elektrenu ESFA
Augšdaugavas NSS
4
0
Finished
10/12/2023 14:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Dembava
5
0
Finished
10/12/2023 14:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Daugavpils Futbola skola 2015
Baltijos futbolo akademija
2
0
Finished
10/12/2023 13:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Akmenes SC
DFS 2015
0
6
Finished
10/12/2023 13:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Elektrenu ESFA
FC Pasvalys
2
1
Finished
10/12/2023 13:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
DFS
FK Dembava
2
0
Finished
10/12/2023 13:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Augšdaugavas NSS
Daugavpils Futbola skola 2015
1
6
Finished
10/12/2023 13:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Akmenes SC
FM Lentvaris
0
6
Finished
10/12/2023 13:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Daugavpils Futbola skola
Baltijos futbolo akademija
3
0
Finished
10/12/2023 12:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola 2015
FK Ekranas
1
2
Finished
10/12/2023 12:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Dembava
DFS 2015
0
2
Finished
10/12/2023 12:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
DFS
FM Lentvaris
1
5
Finished
10/12/2023 12:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Baltijos futbolo akademija
FC Pasvalys
0
3
Finished
10/12/2023 12:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS
FK Garliava 2
3
1
Finished
10/12/2023 11:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS 2016
FK Rabona Vilnius
0
6
Finished
10/12/2023 11:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Rēzekne 2016
FK Ekranas
1
1
Finished
10/12/2023 11:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Garliava
2
2
Finished
10/12/2023 11:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
DFS
Rēzekne
3
2
Finished
10/12/2023 11:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS 2016
Augšdaugavas NSS
2
2
Finished
10/12/2023 11:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Rēzekne 2016
FK Garliava 2
3
0
Finished
10/12/2023 10:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Garliava
FK Rabona Vilnius
0
2
Finished
10/12/2023 10:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Rēzekne
FK Ekranas
4
2
Finished
10/12/2023 10:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Rēzekne 2016
Augšdaugavas NSS 2016
6
0
Finished
10/12/2023 10:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Daugavpils Futbola skola
DFS
0
1
Finished
10/12/2023 10:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Garliava
Augšdaugavas NSS
3
0
Finished
10/12/2023 10:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Rēzekne
FK Garliava 2
3
2
Finished
10/12/2023 09:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Rabona Vilnius
0
4
Finished
10/12/2023 09:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Ekranas
DFS
1
1
Finished
10/12/2023 09:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Garliava
Rēzekne 2016
1
3
Finished
10/12/2023 09:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Rēzekne
Augšdaugavas NSS 2016
1
0
Finished
10/12/2023 09:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Rabona Vilnius
Augšdaugavas NSS
2
1
Finished
10/12/2023 09:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
DFS
FK Garliava 2
3
2
Finished
09/12/2023 20:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola 2015
FK Dembava
4
2
Finished
09/12/2023 20:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Daugavpils Futbola skola
DFS 2015
4
2
Finished
09/12/2023 20:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
DFS
Elektrenu ESFA
0
5
Finished
09/12/2023 20:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Akmenes SC
Baltijos futbolo akademija
1
5
Finished
09/12/2023 20:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
DFS 2015
FM Lentvaris
1
3
Finished
09/12/2023 20:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Augšdaugavas NSS
FK Ekranas
0
7
Finished
09/12/2023 19:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola 2015
DFS
5
5
Finished
09/12/2023 19:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FC Pasvalys
Daugavpils Futbola skola
2
2
Finished
09/12/2023 19:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Elektrenu ESFA
DFS 2015
2
2
Finished
09/12/2023 19:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Akmenes SC
Augšdaugavas NSS
1
0
Finished
09/12/2023 19:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FM Lentvaris
Daugavpils Futbola skola
3
3
Finished
09/12/2023 19:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Ekranas
FC Pasvalys
2
2
Finished
09/12/2023 18:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS
FK Dembava
0
2
Finished
09/12/2023 18:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
DFS
Baltijos futbolo akademija
3
2
Finished
09/12/2023 18:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FC Pasvalys
Akmenes SC
4
2
Finished
09/12/2023 18:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
DFS 2015
Daugavpils Futbola skola 2015
3
3
Finished
09/12/2023 18:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
FK Ekranas
2
1
Finished
09/12/2023 18:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Elektrenu ESFA
FM Lentvaris
2
1
Finished
09/12/2023 17:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FC Pasvalys
FK Dembava
5
2
Finished
09/12/2023 17:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
DFS 2015
Baltijos futbolo akademija
1
1
Finished
09/12/2023 17:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Ekranas
Akmenes SC
8
0
Finished
09/12/2023 17:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FM Lentvaris
Daugavpils Futbola skola 2015
5
0
Finished
09/12/2023 17:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
DFS
Augšdaugavas NSS
3
1
Finished
09/12/2023 17:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
DFS 2015
FC Pasvalys
3
1
Finished
09/12/2023 16:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Dembava
Baltijos futbolo akademija
0
4
Finished
09/12/2023 16:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Ekranas
FM Lentvaris
3
2
Finished
09/12/2023 16:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Akmenes SC
Elektrenu ESFA
0
5
Finished
09/12/2023 16:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Daugavpils Futbola skola
Daugavpils Futbola skola 2015
5
1
Finished
09/12/2023 16:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Augšdaugavas NSS
FC Pasvalys
0
4
Finished
09/12/2023 16:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
DFS
DFS 2015
5
4
Finished
09/12/2023 15:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Baltijos futbolo akademija
FK Ekranas
0
2
Finished
09/12/2023 15:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Dembava
FM Lentvaris
1
3
Finished
09/12/2023 15:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Elektrenu ESFA
Daugavpils Futbola skola
1
4
Finished
09/12/2023 15:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Daugavpils Futbola skola 2015
Akmenes SC
5
1
Finished
09/12/2023 15:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FC Pasvalys
DFS
3
0
Finished
09/12/2023 15:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
DFS 2015
Augšdaugavas NSS
5
2
Finished
09/12/2023 14:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Ekranas
FK Dembava
3
1
Finished
09/12/2023 14:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FM Lentvaris
Baltijos futbolo akademija
3
0
Finished
09/12/2023 14:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
Akmenes SC
5
0
Finished
09/12/2023 14:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Elektrenu ESFA
Daugavpils Futbola skola 2015
3
0
Finished
09/12/2023 14:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Garliava
Rēzekne
1
0
Finished
09/12/2023 14:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Daugavpils Futbola skola
FK Ekranas
2
5
Finished
09/12/2023 13:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Rabona Vilnius
Rēzekne 2016
1
4
Finished
09/12/2023 13:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
DFS
Augšdaugavas NSS 2016
2
0
Finished
09/12/2023 13:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS
Daugavpils Futbola skola
2
1
Finished
09/12/2023 13:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Ekranas
FK Garliava 2
2
2
Finished
09/12/2023 13:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Rēzekne
FK Rabona Vilnius
0
2
Finished
09/12/2023 13:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Garliava
DFS
2
1
Finished
09/12/2023 12:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Garliava 2
Daugavpils Futbola skola
3
2
Finished
09/12/2023 12:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Ekranas
Augšdaugavas NSS 2016
5
0
Finished
09/12/2023 12:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
DFS
FK Rabona Vilnius
2
1
Finished
09/12/2023 12:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Rēzekne 2016
Augšdaugavas NSS
5
3
Finished
09/12/2023 12:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS 2016
FK Garliava 2
2
2
Finished
09/12/2023 12:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Garliava
FK Ekranas
1
0
Finished
09/12/2023 11:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
FK Garliava 2
FK Rabona Vilnius
1
4
Finished
09/12/2023 11:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Augšdaugavas NSS
Rēzekne
2
4
Finished
09/12/2023 11:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS 2016
FK Garliava
0
6
Finished
09/12/2023 11:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Ekranas
FK Rabona Vilnius
0
1
Finished
09/12/2023 11:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
FK Garliava 2
FK Garliava
0
8
Finished
09/12/2023 11:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
Rēzekne 2016
0
2
Finished
09/12/2023 10:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS
FK Ekranas
3
0
Finished
09/12/2023 10:40
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Augšdaugavas NSS 2016
Daugavpils Futbola skola
0
3
Finished
09/12/2023 10:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Rēzekne 2016
Rēzekne
1
3
Finished
09/12/2023 10:20
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Augšdaugavas NSS
DFS
4
1
Finished
09/12/2023 10:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 1)
Daugavpils Futbola skola
Rēzekne
1
1
Finished
09/12/2023 10:00
Daugavpils Olimpiskais centrs (field 2)
Rēzekne 2016
DFS
1
1
Finished