Sign Up
Login
Toggle Navigation
Menu
Home
Info
Rules
Teams
All Teams
2001 a. sünd T
2001 B
2002 sünd P
2003 a. sünd
2003 B
2004 B
2005 a. sünd
2006 a. sünd
<script>alert(2)</script>
MiksMitte
Test liiga
Tugev T
Turniir Strong
Uuus
Fixtures/Results
All Matches/Results
2001 a. sünd T
2001 B
2002 sünd P
2003 a. sünd
2003 B
2004 B
2005 a. sünd
2006 a. sünd
<script>alert(2)</script>
MiksMitte
Test liiga
Tugev T
Turniir Strong
Uuus
Registration
Sign Up
Login
Next matches:
18/08/2015 13:35
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Newcastle AFC
<script>alert(11)</script>
0
2
45'
07/02/2017 23:45
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
FC Haapsalu
Mill Mall
0
1
45'
18/08/2015 15:35
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Maker SK
Newcastle AFC
Not Started
09/03/2017 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Tartu JK Welco
Not Started
11/03/2017 13:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Flora U21
Not Started
12/03/2017 13:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare
FCI Tallinn U21
Not Started
12/03/2017 13:00
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tallinna FC Levadia U21
FC Elva
Not Started
18/03/2017 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
FC Kuressaare
Not Started
19/03/2017 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
19/03/2017 16:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
Maardu Linnameeskond
Not Started
19/03/2017 16:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Rakvere JK Tarvas
Not Started
30/03/2017 19:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
01/04/2017 13:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Tartu FC Santos
Not Started
02/04/2017 13:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
FC Elva
Not Started
02/04/2017 13:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco
Not Started
02/04/2017 16:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Tallinna FC Flora U21
Not Started
06/04/2017 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
FC Elva
Not Started
08/04/2017 16:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare
JK Tallinna Kalev
Not Started
08/04/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
FCI Tallinn U21
Not Started
09/04/2017 16:00
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tallinna FC Levadia U21
Rakvere JK Tarvas
Not Started
09/04/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Maardu Linnameeskond
Not Started
13/04/2017 19:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
JK Tallinna Kalev
Not Started
14/04/2017 16:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
FC Kuressaare
Not Started
14/04/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
FC Elva
Not Started
15/04/2017 16:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
15/04/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
Tallinna FC Flora U21
Not Started
20/04/2017 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev
FCI Tallinn U21
Not Started
22/04/2017 16:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare
FC Elva
Not Started
22/04/2017 16:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
Tartu FC Santos
Not Started
23/04/2017 13:00
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tallinna FC Levadia U21
Tartu JK Welco
Not Started
23/04/2017 19:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
Maardu Linnameeskond
Not Started
26/04/2017 19:00
Rakvere kunstmurustaadion
Rakvere JK Tarvas
FC Elva
Not Started
26/04/2017 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
JK Tallinna Kalev
Not Started
26/04/2017 20:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
FCI Tallinn U21
Not Started
26/04/2017 20:00
Maarjamäe kunstmuruväljak
Tallinna FC Levadia U21
Tallinna FC Flora U21
Not Started
27/04/2017 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
FC Kuressaare
Not Started
29/04/2017 16:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
29/04/2017 16:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
Tartu JK Welco
Not Started
30/04/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Rakvere JK Tarvas
Not Started
30/04/2017 19:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
FC Elva
Not Started
01/05/2017 16:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
FC Kuressaare
Not Started
04/05/2017 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Maardu Linnameeskond
Not Started
06/05/2017 16:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Tallinna FC Flora U21
Not Started
06/05/2017 16:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tartu FC Santos
Not Started
06/05/2017 16:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
JK Tallinna Kalev
Not Started
07/05/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
FCI Tallinn U21
Not Started
11/05/2017 19:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
13/05/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Rakvere JK Tarvas
Not Started
13/05/2017 16:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Tartu FC Santos
Not Started
13/05/2017 16:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Tartu JK Welco
Not Started
14/05/2017 19:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Maardu Linnameeskond
Not Started
18/05/2017 19:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
FC Kuressaare
Not Started
20/05/2017 16:00
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
Rakvere JK Tarvas
Not Started
20/05/2017 16:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
JK Tallinna Kalev
Not Started
20/05/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Tallinna FC Flora U21
Not Started
21/05/2017 16:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
24/05/2017 19:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Maardu Linnameeskond
Not Started
24/05/2017 19:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
Tartu JK Welco
Not Started
24/05/2017 20:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
FCI Tallinn U21
Not Started
24/05/2017 20:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
FC Elva
Not Started
25/05/2017 19:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Rakvere JK Tarvas
Not Started
27/05/2017 13:00
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
Tartu FC Santos
Not Started
28/05/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Tallinna FC Flora U21
Not Started
28/05/2017 16:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
FC Kuressaare
Not Started
28/05/2017 16:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
28/05/2017 16:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Tartu JK Welco
Not Started
01/06/2017 19:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
FCI Tallinn U21
Not Started
04/06/2017 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
JK Tallinna Kalev
Not Started
04/06/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Maardu Linnameeskond
Not Started
04/06/2017 16:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
FC Kuressaare
Not Started
04/06/2017 16:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Rakvere JK Tarvas
Not Started
15/06/2017 19:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
JK Tallinna Kalev
Not Started
17/06/2017 19:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Tartu JK Welco
Not Started
17/06/2017 19:00
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
Tallinna FC Flora U21
Not Started
17/06/2017 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
FCI Tallinn U21
Not Started
17/06/2017 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
Tartu FC Santos
Not Started
29/06/2017 19:00
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
JK Tallinna Kalev
Not Started
29/06/2017 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tartu FC Santos
Not Started
01/07/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
01/07/2017 19:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
Rakvere JK Tarvas
Not Started
03/07/2017 19:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
FC Kuressaare
Not Started
06/07/2017 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
FC Kuressaare
Not Started
07/07/2017 19:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Flora U21
Not Started
07/07/2017 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
Maardu Linnameeskond
Not Started
09/07/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Tartu JK Welco
Not Started
09/07/2017 16:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Tartu FC Santos
Not Started
13/07/2017 19:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Rakvere JK Tarvas
Not Started
15/07/2017 19:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
15/07/2017 19:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Maardu Linnameeskond
Not Started
15/07/2017 19:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
Tartu JK Welco
Not Started
15/07/2017 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
FCI Tallinn U21
Not Started
20/07/2017 17:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Tartu FC Santos
Not Started
20/07/2017 19:00
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
FC Kuressaare
Not Started
22/07/2017 19:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Rakvere JK Tarvas
Not Started
22/07/2017 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
JK Tallinna Kalev
Not Started
23/07/2017 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
Tallinna FC Flora U21
Not Started
27/07/2017 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
FC Kuressaare
Not Started
29/07/2017 19:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
29/07/2017 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Maardu Linnameeskond
Not Started
29/07/2017 19:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
FC Elva
Not Started
30/07/2017 19:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
Tartu FC Santos
Not Started
03/08/2017 19:00
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
FCI Tallinn U21
Not Started
05/08/2017 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco
Not Started
05/08/2017 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
JK Tallinna Kalev
Not Started
06/08/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Tallinna FC Flora U21
Not Started
06/08/2017 16:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
10/08/2017 19:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
FC Elva
Not Started
12/08/2017 19:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Tartu FC Santos
Not Started
12/08/2017 19:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Tallinna FC Flora U21
Not Started
12/08/2017 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
Rakvere JK Tarvas
Not Started
12/08/2017 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Maardu Linnameeskond
Not Started
16/08/2017 19:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
FC Kuressaare
Not Started
16/08/2017 19:00
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
16/08/2017 19:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
JK Tallinna Kalev
Not Started
16/08/2017 20:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
FCI Tallinn U21
Not Started
17/08/2017 19:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tartu FC Santos
Not Started
19/08/2017 16:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Tallinna FC Flora U21
Not Started
19/08/2017 19:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
JK Tallinna Kalev
Not Started
20/08/2017 16:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
FC Elva
Not Started
20/08/2017 16:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
Tartu JK Welco
Not Started
20/08/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Maardu Linnameeskond
Not Started
23/08/2017 18:30
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
FC Elva
Not Started
23/08/2017 18:30
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
Rakvere JK Tarvas
Not Started
23/08/2017 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tartu FC Santos
Not Started
23/08/2017 20:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
FCI Tallinn U21
Not Started
24/08/2017 18:30
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
FC Kuressaare
Not Started
26/08/2017 16:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
Maardu Linnameeskond
Not Started
27/08/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Tartu JK Welco
Not Started
27/08/2017 16:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Rakvere JK Tarvas
Not Started
27/08/2017 16:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
FC Kuressaare
Not Started
27/08/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
07/09/2017 19:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
FC Elva
Not Started
09/09/2017 16:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
JK Tallinna Kalev
Not Started
09/09/2017 16:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
Tartu FC Santos
Not Started
10/09/2017 16:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
FCI Tallinn U21
Not Started
10/09/2017 16:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
Tallinna FC Flora U21
Not Started
13/09/2017 17:45
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Maardu Linnameeskond
Not Started
13/09/2017 17:45
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Flora U21
Not Started
13/09/2017 18:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
JK Tallinna Kalev
Not Started
13/09/2017 20:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Tartu JK Welco
Not Started
14/09/2017 19:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
16/09/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Rakvere JK Tarvas
Not Started
16/09/2017 16:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
Tartu FC Santos
Not Started
17/09/2017 16:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
FCI Tallinn U21
Not Started
17/09/2017 16:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
FC Kuressaare
Not Started
17/09/2017 16:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
21/09/2017 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Rakvere JK Tarvas
Not Started
23/09/2017 13:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
Maardu Linnameeskond
Not Started
23/09/2017 16:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
FC Elva
Not Started
24/09/2017 16:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Flora U21
Not Started
24/09/2017 16:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Tartu JK Welco
Not Started
28/09/2017 18:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
Tartu JK Welco
Not Started
30/09/2017 13:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
30/09/2017 16:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
JK Tallinna Kalev
Not Started
01/10/2017 13:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
FCI Tallinn U21
Not Started
01/10/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
FC Kuressaare
Not Started
12/10/2017 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
FC Kuressaare
Not Started
14/10/2017 13:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Maardu Linnameeskond
Not Started
14/10/2017 16:00
Kalevi Keskstaadion
JK Tallinna Kalev
Tartu FC Santos
Not Started
15/10/2017 16:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
FC Elva
Not Started
15/10/2017 16:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Rakvere JK Tarvas
Not Started
19/10/2017 19:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
JK Tallinna Kalev
Not Started
19/10/2017 19:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
Tallinna FC Flora U21
Not Started
22/10/2017 13:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
FCI Tallinn U21
Not Started
22/10/2017 13:00
Maardu linnastaadion
Maardu Linnameeskond
Rakvere JK Tarvas
Not Started
22/10/2017 16:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Tartu JK Welco
Not Started
26/10/2017 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev
Tartu JK Welco
Not Started
28/10/2017 13:00
Elva linnastaadion <script>alert(77)</script>
FC Elva
Tartu FC Santos
Not Started
29/10/2017 13:00
Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare
Maardu Linnameeskond
Not Started
29/10/2017 13:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
FCI Tallinn U21
Not Started
29/10/2017 13:00
FC Flora Lilleküla väljak
Tallinna FC Flora U21
Tallinna FC Levadia U21
Not Started
01/11/2017 09:24
Otepää staadion
FC Haapsalu
Mill Mall
Not Started
01/11/2017 11:24
Otepää staadion
Saare Tuulik
FC Haapsalu
Not Started
01/11/2017 13:24
Otepää staadion
Mill Mall
Saare Tuulik
Not Started
05/11/2017 13:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
JK Tallinna Kalev
Not Started
05/11/2017 13:00
Rakvere linnastaadion
Rakvere JK Tarvas
FC Kuressaare
Not Started
05/11/2017 13:00
Infoneti Lasnamäe staadion
FCI Tallinn U21
Tartu FC Santos
Not Started
05/11/2017 13:00
Maarjamäe staadion
Tallinna FC Levadia U21
FC Elva
Not Started
05/11/2017 13:00
Tartu Tamme staadion
Tartu JK Welco
Tallinna FC Flora U21
Not Started
09/01/2018 17:28
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
FC Haapsalu
Mill Mall
Not Started
09/01/2018 19:28
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Saare Tuulik
FC Haapsalu
Not Started
09/01/2018 21:28
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Mill Mall
Saare Tuulik
Not Started
27/01/2018 09:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
FC Ajax Tallinn
Tallinna JK Kratid
Not Started
27/01/2018 09:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
SK Augur
JK Tallinna Kalev
Not Started
27/01/2018 09:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
Harju JK Peetri
JK Tallinna Kalev sinine
Not Started
27/01/2018 09:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
TJK Legion Lasnamäe
Tabasalu JK
Not Started
27/01/2018 10:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
FC Nõmme United
Läänemaa JK
Not Started
27/01/2018 10:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
Pärnu JK Vaprus
TuPS
Not Started
27/01/2018 10:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
FK Parus
FC Ajax Tallinn
Not Started
27/01/2018 10:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
FC Helios
SK Augur
Not Started
27/01/2018 11:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
Harju JK Peetri
JK Kohila Püsivus
Not Started
27/01/2018 11:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
Tabasalu JK
Tallinna JK Kratid
Not Started
27/01/2018 11:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
Läänemaa JK
JK Tallinna Kalev
Not Started
27/01/2018 11:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
TuPS
JK Tallinna Kalev sinine
Not Started
27/01/2018 12:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
TJK Legion Lasnamäe
FK Parus
Not Started
27/01/2018 12:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
FC Helios
FC Nõmme United
Not Started
27/01/2018 12:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
JK Kohila Püsivus
Pärnu JK Vaprus
Not Started
27/01/2018 12:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
Tabasalu JK
FC Ajax Tallinn
Not Started
27/01/2018 13:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
Läänemaa JK
SK Augur
Not Started
27/01/2018 13:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
TuPS
Harju JK Peetri
Not Started
27/01/2018 13:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
TJK Legion Lasnamäe
Tallinna JK Kratid
Not Started
27/01/2018 13:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
FC Nõmme United
JK Tallinna Kalev
Not Started
27/01/2018 14:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev sinine
Not Started
27/01/2018 14:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
Tabasalu JK
FK Parus
Not Started
27/01/2018 14:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
FC Helios
Läänemaa JK
Not Started
27/01/2018 14:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
TuPS
JK Kohila Püsivus
Not Started
27/01/2018 15:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
FC Ajax Tallinn
TJK Legion Lasnamäe
Not Started
27/01/2018 15:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
SK Augur
FC Nõmme United
Not Started
27/01/2018 15:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
Harju JK Peetri
Pärnu JK Vaprus
Not Started
27/01/2018 15:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
Tallinna JK Kratid
FK Parus
Not Started
27/01/2018 16:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
JK Tallinna Kalev
FC Helios
Not Started
27/01/2018 16:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
JK Tallinna Kalev sinine
JK Kohila Püsivus
Not Started
28/01/2018 09:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
A5
B5
Not Started
28/01/2018 09:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
A4
B4
Not Started
28/01/2018 09:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
A3
B3
Not Started
28/01/2018 09:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
A2
B2
Not Started
28/01/2018 10:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
A1
B1
Not Started
28/01/2018 10:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
A5
C5
Not Started
28/01/2018 10:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
A4
C4
Not Started
28/01/2018 10:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
A3
C3
Not Started
28/01/2018 11:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
A2
C2
Not Started
28/01/2018 11:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
A1
C1
Not Started
28/01/2018 11:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
B5
C5
Not Started
28/01/2018 11:30
Männiku st. kunstmuruväljak 2
B4
C4
Not Started
28/01/2018 12:00
Männiku st. kunstmuruväljak 1
B3
C3
Not Started
28/01/2018 12:00
Männiku st. kunstmuruväljak 2
B2
C2
Not Started
28/01/2018 12:30
Männiku st. kunstmuruväljak 1
B1
C1
Not Started
20/12/2023 08:00
Kalevi Spordihall
Raplamaa JK
JK Narva Trans
Not Started
20/12/2023 08:12
Kalevi Spordihall
Tallinna FC Ararat
Saku Sporting
Not Started
20/12/2023 08:24
Kalevi Spordihall
Kohila Püsivus
Saue JK
Not Started
20/12/2023 08:36
Kalevi Spordihall
JK Saarepiiga
Harju JK
Not Started
20/12/2023 08:48
Kalevi Spordihall
Paide LM
Põlva FC Lootos
Not Started
20/12/2023 09:00
Kalevi Spordihall
Tallinna FC Flora
JK Tallinna Kalev Valge
Not Started
20/12/2023 09:12
Kalevi Spordihall
Harju JK
Raplamaa JK
Not Started
20/12/2023 09:24
Kalevi Spordihall
Saku Sporting
Paide LM
Not Started
20/12/2023 09:36
Kalevi Spordihall
Saue JK
Tallinna FC Flora
Not Started
20/12/2023 09:48
Kalevi Spordihall
JK Tallinna Kalev
JK Saarepiiga
Not Started
20/12/2023 10:00
Kalevi Spordihall
Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Ararat
Not Started
20/12/2023 10:12
Kalevi Spordihall
Tabasalu JK
Kohila Püsivus
Not Started
20/12/2023 10:24
Kalevi Spordihall
Raplamaa JK
JK Tallinna Kalev
Not Started
20/12/2023 10:36
Kalevi Spordihall
Paide LM
Rakvere JK Tarvas
Not Started
20/12/2023 10:48
Kalevi Spordihall
Tallinna FC Flora
Tabasalu JK
Not Started
20/12/2023 11:00
Kalevi Spordihall
JK Narva Trans
Harju JK
Not Started
20/12/2023 11:12
Kalevi Spordihall
Põlva FC Lootos
Saku Sporting
Not Started
20/12/2023 11:24
Kalevi Spordihall
JK Tallinna Kalev Valge
Saue JK
Not Started
20/12/2023 11:36
Kalevi Spordihall
JK Tallinna Kalev
Narva Trans
Not Started
20/12/2023 11:48
Kalevi Spordihall
Rakvere JK Tarvas
Põlva FC Lootos
Not Started
20/12/2023 12:00
Kalevi Spordihall
Tabasalu JK
JK Tallinna Kalev Valge
Not Started
20/12/2023 12:12
Kalevi Spordihall
JK Saarepiiga
Raplamaa JK
Not Started
20/12/2023 12:24
Kalevi Spordihall
Tallinna FC Ararat
Paide LM
Not Started
20/12/2023 12:36
Kalevi Spordihall
Kohila Püsivus
Tallinna FC Flora
Not Started
20/12/2023 12:48
Kalevi Spordihall
JK Narva Trans
JK Saarepiiga
Not Started
20/12/2023 13:00
Kalevi Spordihall
Põlva FC Lootos
Tallinna FC Ararat
Not Started
20/12/2023 13:12
Kalevi Spordihall
JK Tallinna Kalev Valge
Kohila Püsivus
Not Started
20/12/2023 13:24
Kalevi Spordihall
Harju JK
JK Tallinna Kalev
Not Started
20/12/2023 13:36
Kalevi Spordihall
Saku Sporting
Rakvere JK Tarvas
Not Started
20/12/2023 13:48
Kalevi Spordihall
Saue JK
Tabasalu JK
Not Started
20/12/2023 14:00
Kalevi Spordihall
A1
B1
Not Started
20/12/2023 14:12
Kalevi Spordihall
C1
Overall4
Not Started
20/12/2023 14:24
Kalevi Spordihall
31-2
32-2
Not Started
20/12/2023 14:36
Kalevi Spordihall
31-1
32-1
Not Started
Results:
02/05/2017 22:05
Maardu kunstmuruväljak
Saare Tuulik
FC Haapsalu
0
5
Finished
02/05/2017 21:30
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Liidu FC
Tyuii
0(0)
0(1)
Finished
02/05/2017 20:45
Otepää staadion
Liidu FC
Tyuii
0
0
Finished
16/03/2017 19:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev
FC Elva
0
0
2819566'
11/03/2017 13:00
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
JK Tallinna Kalev
Maardu Linnameeskond
—
—
Finished
05/03/2017 16:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu JK Welco
FC Elva
0
3
Finished
05/03/2017 13:00
Maardu kunstmuruväljak
Maardu Linnameeskond
Tallinna FC Levadia U21
2
0
Finished
04/03/2017 13:00
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Tartu FC Santos
FCI Tallinn U21
2
0
Finished
02/03/2017 19:00
Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare
Rakvere JK Tarvas
0
0
Finished
02/03/2017 19:00
Sportland Arena
Tallinna FC Flora U21
JK Tallinna Kalev
2
2
Finished
28/11/2015 08:03
Infoneti Lasnamäe staadion
Jalle Hop
Kolga-Jaani
1
0
Finished
28/11/2015 06:05
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Team
edafa
0
1
Finished
28/11/2015 06:03
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Kolga-Jaani
edafa
1
0
Finished
28/11/2015 04:05
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Team
Jalle Hop
0
2
Finished
28/11/2015 04:03
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Jalle Hop
Alam-Jaani Lokomotiv
1
0
Finished
23/11/2015 14:17
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
F - 1
F - 2
0
0
Finished
13/11/2015 09:59
Otepää staadion
2
1
Finished
30/08/2015 05:06
Otepää staadion
3
2
Finished
27/08/2015 01:04
Otepää staadion
1
0
Finished
24/08/2015 07:00
Otepää staadion
Maker SK
Keila Torpeedo
4
0
24/08/2015 05:00
Otepää staadion
Portugal
<script>alert(11)</script>
0
0
24/08/2015 03:00
Otepää staadion
Maker SK
<script>alert(11)</script>
0
3
24/08/2015 01:00
Otepää staadion
Keila Torpeedo
Portugal
0
2
23/08/2015 23:00
Otepää staadion
Keila Torpeedo
<script>alert(11)</script>
2
0
23/08/2015 21:00
Otepää staadion
Portugal
Maker SK
1
1
23/08/2015 19:00
Otepää staadion
Newcastle AFC
Newcastle AFC
3
1
Finished
22/08/2015 18:50
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Newcastle AFC
<script>alert(11)</script>
1
1
22/08/2015 16:50
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
<script>alert(11)</script>
Maker SK
0
1
22/08/2015 14:50
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Maker SK
Newcastle AFC
1
0
19/08/2015 00:30
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Keila Torpeedo
Portugal
0
0
19/08/2015 00:30
Otepää staadion
altera
Taitsa pael
5(1)
3(1)
Penalties
18/08/2015 22:30
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Taitsa pael
Keila Torpeedo
1
0
18/08/2015 22:30
Otepää staadion
altera
Portugal
1
1
18/08/2015 20:30
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Keila Torpeedo
altera
6
4
18/08/2015 20:30
Otepää staadion
altera
Portugal
0
7
Finished
18/08/2015 11:35
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
<script>alert(11)</script>
Maker SK
5
—
Finished
17/08/2015 20:30
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Tormi tuuled
Küte BE
2
1
16/08/2015 16:30
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Not Man U
Turba United
1
1
13/08/2015 13:00
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
1
0
Finished
30/04/2015 19:00
Otepää staadion
Saare Tuulik
FC Haapsalu
7
6
Finished
28/04/2015 13:00
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
Team
Team
1
3
24/04/2015 14:00
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
<script>alert(10)</script>
Lihula Lihunikud FC
6
4
Finished
04/02/2015 13:00
Linnastaadion<script>alert(33)</script>
1
1